سه شنبه 18 اسفند 16:13


 اساسنامه فدراسیون فوتبال تاییدیه هیئت دولت را ندارد
پاسخ دبیر هیئت دولت به صحبت های کیومرث هاشمی

اساسنامه فدراسیون فوتبال تاییدیه هیئت دولت را ندارد

دبیر هیئت دولت گفت: مصوبه هیئت دولت در سایت منتشر نمی‌شود.

به گزارش فاطر نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در پی ادعای رئیس کمیته ملی المپیک مبنی بر تصویب اساسنامه فدراسیون فوتبال در هیئت دولت وقت در تاریخ ۲۶ مرداد ۱۳۸۶، محسن حاجی میرزایی دبیر هیئت دولت یازدهم به این ادعا پاسخ داد.

حاجی میرزایی در این باره گفت: مصوبه هیئت وزیران زمانی معتبر و متقن که امضای معاون اول ریاست جمهوری را داشته باشد. مصوبه در نامه و سایت وجود ندارد بلکه باید در روزنامه رسمی کشور منتشر شود و البته با امضای معاون اول ریاست جمهوری ابلاغ گردد. اگر چنین مصوبه ای وجود دارد آقایان آن را ارائه دهند تا ما هم آن را ببینیم چون چنین چیزی وجود خارجی ندارد.

دبیر هیئت دولت در پاسخ به این ادعای رئیس کمیته ملی المپیک که نامه مصوبه اساسنامه فدراسیون فوتبال در سایت ریاست جمهوری وجود داشته و از چهار ماه پیش به این سو از روی سایت حذف گردیده، گفت: مگر حذف مصوبات امکان پذیر است؟ مگر می‌شود مصوبه‌ای یا نامه‌ای رسمی را از روی سایت حذف کرد؟ چنین امکانی به هیچ وجه وجود ندارد مضاف بر این که باید بگویم سایت به هیچ عنوان مرجع رسمی نیست. هیچکدام از مصوبات هیئت دولت بر روی سایت منتشر نمی‌شود.

وی افزود: مصوبه ای مورد تایید است که متن مصوبه با امضای معاون اول و نامه رسمی ریاست جمهوری در روزنامه رسمی کشور منتشر گردد. ما چنین مصوبه ای را درباره اساسنامه فدراسیون فوتبال نداریم و ندیده ایم و از آقایان خواهشمندیم که در صورت وجود چنین مصوبه ای آن را به ما هم بدهند تا ما هم آن را ببینیم و در جریان کار قرار بگیریم.


وزرات ورزش و جوانان     حاجی میرزایی     هیئت دولت                                


chapta
آخرين اخبار
اخرین عناوین
صوت و فیلم
 
عکس های برگزیده