سه شنبه 18 اسفند 15:49


شانس قهرمانی استقلال بیشتر از بقیه است
عبداللهی: نتیجه گرفتن بهتر از خوب بازی کردن است

شانس قهرمانی استقلال بیشتر از بقیه است

مشاورفنی مدیرعامل استقلال اعتقاد دارد تیمی که در روز بدش پیروز می‌شود بهتر از تیمی است که خوب بازی می‌کند و نتیجه نمی‌گیرد.

به گزارش فاطر نیوز نصرالله عبداللهی در مورد عملکرد انتقادآمیز استقلال برابر راه‌آهن گفت: فراموش نکنید استقلال در این بازی دو محروم و 4 مصدوم داشت و با تیم نصف و نیمه برابر راه‌آهن با انگیزه به میدان رفت و اتفاقا خوب هم بازی کرد. این نشان می‌دهد که تیم ما روند خوبی داشته و خدا را شکر که می‌توانیم پیروز شویم.

او ادامه داد: تیمی که بد بازی می‌کند و می‌برد بهتر از تیمی است که خوب بازی می‌کند و نتیجه نمی‌گیرد چراکه وقتی که خوب نیستی و می‌بری بالاخره روزی بازی‌های خوبت هم فرامی‌رسد. من فکر می‌کنم در کل عملکرد استقلالی‌ها مثبت است.

مشاورفنی مدیرعامل استقلال اعتقاد دارد که استقلال از اول فصل برای قهرمانی بسته نشده بود : فراموش نکنید که تیم استقلال روزی که بسته شد برای گرفتن سهمیه آسیایی بسته شد و کسی از این تیم توقع قهرمانی نداشت اما با تلاش بی وقفه بازیکنان و کادرفنی الان صدرنشین هستیم و تلاش می‌کنیم که قهرمان هم شویم.

او در پاسخ به این سوال که آیا طرفداران نباید از این تیم توقع قهرمانی داشته باشند هم گفت: من اصلا چنین حرفی نزدم و اتفاقا اعتقاد دارم حالا که استقلال به اینجا رسیده همه تلاشش را باید بکند که صدرجدول را از دست ندهد که ان‎شاءالله این امر عملی می‌شود.

عبداللهی در پایان در مورد مدعیان قهرمانی هم می‌گوید: من فکر می‌کنم 4، 5 تیم اول جدول برای قهرمانی شانس دارند و طبیعی است تیمی که بیشترین امتیاز را دارد شانس بیشتری دارد.

منبع: «ورزش سه»
chapta
آخرين اخبار
اخرین عناوین
صوت و فیلم
 
عکس های برگزیده